ПЛАН
ВІДКРИТОГО УРОКУ З МАЛЮВАННЯ

Тема: "Космічна подорож."

Клас: 6

Цілі:

Навчальна - научитьсогласованности деталей у великій формі, ясному прочитання загального силуету, уточнювати знання з кольорової грамотності, колірних контрастах..

Розвиваюча - розвивати асоціативно-образне мислення, зорове сприйняття;

Виховна - виховувати інтерес до образотворчої діяльності, добре ставлення один до одного, взаимопопмощь в роботі.

Зоровий ряд: Репродукції, технологічні карти, плакатс зображення планети Посмішок, наочна карта - схема(маршрут подорожі).

Обладнання уроку :Білий папір,акварельні фарби, фарби, кисті, ганчірочки.

План уроку:

1.Організаційний момент.

2 Старт.Бесіда про образотворчі можливості в малюнку архітектури.

3.Політ на планету контрастів і колірних гармоній.

4.Самостійна робота.

5. Політ на планету Відпочинку.

6.Самостійна робота..

7.Виставка робіт. Аналіз і оцінка підсумків художньої творчості учнів.

8.Підведення підсумків уроку.

Хід уроку:

1.Перевірити наявність учнів на уроці, підготовку робочого місця і матеріалів.

2.Старт.

Бесіда : Зображення будівель - прекрасна можливість попрактикуватися в малюванні і вдосконалити художні вміння. Замальовки геометричних форм допомагають оволодіти прийомами перспективи і навчитися правильно витримувати пропорції.

Зображення можуть бути выразительнвми і навіть динамічними, якщо намалювати їх у незвичній перспективі.

Космічні машини можуть бути зображені у стилі мультиплікаційної графіки, можна навіть надати їм людські риси характеру і певний настрій. Сценки з участю мультяшних будівель можуть бути різноманітними, наприклад, вони можуть танцювати і т. д.

3. Самостійна робота , виконання малюнка різних незвичайних космічних кораблів.

4. Політ на планету Відпочинку. Запропонувати пограти в гру, наприклад на згуртування колективу "Сузір'я"

Гравці під музику танцюють, коли музика сотанавливается, ведучий називає число і хлопцям необхідно швидко утворити коло з такою кількістю учасників.

5.Самостійна робота. Продовження роботи над композицією.

6..Виставка робіт і аналіз художньої творчості учнів.

Підведення підсумків уроку.

Література: Н.М.Сокольникова.Образотворче мистецтво та методика викладання в початковій школі.Академія.1999р.

Ст. Шорохов.Основи композиції

Add comment